ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

ulotki, plakaty, foldery

Ulotki

Ulotka reklamowa to jedna z prostszych form reklamy. Jest ona również względnie tania w produkcji. Zatem może być rozdawana na ulicy, targach lub roznoszona bezpośrednio do odpowiednio wybranej grupy docelowej. Ze względu na swoją niewielką objętność, ulotki świetnie nadają się do rozpowszechniania jedynie najważniejszych przekazów firmy, promowania określonych produktów lub usług.

Zamawiając przygotowanie ulotek Klienci uzyskują nie tylko profesjonalny projekt, ale również fachowe doradztwo z zakresu doboru odpowiedniej gramatury papieru czy też stosownego wykończenia.

Plakaty

Plakaty podobnie jak ulotki stosowane są do szerokiego grona odbiorcy. Przygotowanie projektu plakatu ociera się w pewien sposób o reklamę wielkoformatową. Stąd też istotny jest sposób i pomysł w jaki przekaz, zostanie dostarczony finalnemu odbiorcy.

W PIXELON'ie odpowiednio nadamy graficzną formę pomysłom, które nieustannie rodzą się w naszych głowach.

Foldery, katalogi

W odróżnieniu do poprzednich form reklamy, katalogi reklamowe nie są adresowane do masowego odbiorcy. Wręcz przeciwnie rozprowadzane są one wśród starannie wybranych członków grupy docelowej.

Zlecając nam wykonanie projektu Klienci uzyskują pewność, iż dostarczymy najwyższej jakości produkt. Wybierzemy najwyższej jakości fotografie, zadbamy o czytelne i estetyczne rozwiązania typograficzne.
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij