ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

autorski system CMS

System zarządzania treścią - ostatnimi czasy jest to dość popularne rozwiązanie. Oferuje on opracowanie menu oraz uzupełnienie jego odnośników niezbędną treścią. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy nasi klienci zaskoczyli nas ilością pytań o tego typu oprogramowanie. Błyskawicznie reagując na tego typu potrzey postawiliśmy na własne, autorskie rozwiązanie.

Stworzyliśmy Interactive Site Managment

Podstawowe cechy systemu:
  • łatwy w obsłudze edytor WYSIWYG
  • menadżer plików on-line
  • moduł statystyk
  • moduł zarządzania aktualnościami
  • moduł newsletter'a
  • moduł galerii
  • zarządzanie ofertą klienta
  • dowolne kształtowanie menu
  • osadzanie treści w stworzonym menu

Brak szablonowości

Z założenia systemy CMS oparte są o pewnego rodzaju szablon graficzny, który uzupełnia się treścią. W przypadku ISM jest nieco inaczej. Ponieważ jest to nasz autorski system jesteśmy w stanie dowolnie kształtować oprawę graficzną stron www. Dzięki temu wszystkie nasze realizacje nacechowane są indywidualnym charakterem oraz atrakcyjnymi rozwiązaniami graficznymi.
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij