ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

strony internetowe

Internet to medium, któremu nic innego nie potrafi sprostać. Stanowi on miejsce rozrywki, nauki, a także jest doskonałym sprzymierzeńcem w aktywnej formie reklamy. Dziś posiadanie własnej strony internetowej jest praktycznie niezbędnym narzędziem marketingowym.

Fakty

Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami opinii publicznej liczba osób korzystających z internetu w Polsce zbliża się do ok 10 milionów. Praktycznie co czwarty Polak szuka informacji w sieci. Nowoczesne technologie pozwalają na dokonywanie wszelkiego rodzaju operacji za pośrednictwem stron www. Reklama w Internecie jest jedną z najtańszych form promocji firmy.

Oferta

Zgodnie z wcześniejszymi faktami proponujemy opracowanie profesjonalnej strony www. Zadbamy o intuicyjną i prostą nawigację, opracujemy oprawę graficzną na najwyższym poziomie, a wszystko to stworzymy w dogodnym dla naszych Klientów terminie.

Warsztat

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dysponujemy wiedzą, technologią i umiejętnościami pozwalającymi nam sprostać najbardziej ekstremalnym pomysłom naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż Internet stale się rozwija. Dlatego też systematycznie podnosimy nasze umiejętności i kwalifikacje. Na bieżąco poznajemy najnowsze rozwiązania graficzne, dzięki czemu nasze strony www są czytelne, estetyczne, a co najważniejsze takie, jak życzy sobie tego Klient. Każdemu naszemu Klientowi możemy zaproponować autorskie rozwiązania programistyczne, wzbogacając przygotowane witryny o Moduł Zarządzania Aktualnościami, System Newsletter'a, System Statystyk, czy też autorsie rozwiązania związane z zarządzaniem ofertą on-line.

Wycena

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie w zależności od stopnia złożoności realizacji. Skontaktuj się z nami, podaj szczegóły projektu. My natomiast oczasujemy ile potrwa i jak dużo kosztować będzie przygotowanie gotowego produktu.
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij