ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

sklepy internetowe

W przypadku kiedy posiadanie strony internetowej jest niewystarczające, a nasi Klienci chcieliby czerpać bezpośrednie korzyści ze swojej obecności w Internecie, oferujemy opracowanie wysokiej klasy sklepu internetowego.

Działanie

Każdy przygotowany w naszej firmie sklep oferuje dowolne dodawanie produktów podzielonych na edytowalne kategorie. Możliwe jest także przygotowanie sklepu, tak aby funkcjonował w oparciu o stany magazynowe, dzięki czemu klienci będą systematycznie informowani o tym, iż danego produktu w danej chwili brakuje w asortymencie sklepu. Możliwe jest równiez opracowanie modułu związanego z produktami objętymi specjalnymi rabatami, czy też promocjami. W naszej ofercie znaleźć można również System Kontroli Zamówień, który umożliwia wysyłanie do klientów stosownych powiadomień i informacji o stopniu realizacji ich zamówienia. Każdą zaś transakcję sfinalizować można poprzez system płatności on-line.

Wycena

Każdy sklep internetowy, podobnie jak strona www, wyceniany jest indywidualnie. Wiąże się to z mnogością pomysłów naszych Klientów. Dzięki takiemu podejściu nasza firma jest w stanie wykonać wysokiej klasy produkt zgodnie z oczekiwaniami Zleceniodawcy. Wszystkie nasze rozwiązania oparte są o najnowsze technologie takie jak PHP, MySql, czy też Ruby, AJAX. Jak łatwo się domyślić ciężko będzie nas ograniczyć - postaramy się zrealizować każdy z pomysłów.
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij