ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

reklamy prasowe

Wyjątkowo skutecznym i popularnym medium promocji firmy, czy też produktu jest prasa. Dzięki niej można bezpośrednio wybrać grupę docelowych odbiorców reklamy.

W oparciu o przedstawione potrzeby, opisaną grupę docelową przekazu opracujemy profesjonalną reklamę prasową. Będzie ona czytelna, estetyczna, a co najważniejsze zrobimy wszystko, aby była skuteczna.

Dotychczasowe nasze realizacje spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony Klientów, jak i potencjalnych obiorców reklamy. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na swobodny wybór technologii w jakiej wykonamy projekt, dostarczając gotowy i zgodny z zaleceniami wydawcy produkt bezpośrednio do redakcji gazety. Oczywiście wszystko to, po wcześniejszej akceptacji projektu przez Klienta.

Projektowanie reklamy prasowej

Zlecając nam wykonanie reklamy prasowej Klienci zyskują pewność, iż szczegółówo zapoznamy się z zainteresowaniami grupy docelowej, dowiemy się jak wyglądają projekty konkurencji, zapoznamy się z niesionym przekazem przyszłej reklamy, a następnie wykonamy projekt, który będzie optymalny pod każdym względem.
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij