ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

reklamy wielkoformatowe

Projekty tworzone na potrzeby reklamy wielkoformatowej to specyficzny dział projektowania graficznego. Niesie on ze sobą wiele problemów i pułapek. Przygotowane reklamy powinny być doskonale widoczne z daleka, a stosowane fotografie powinny być tak dobrane, aby nie straciły swojej jakości podczas wydruku.

Reklama wielkoforamtowa - ciekawy pomysł

Reklamy wielkoformatowe są również specyficzne pod kątem ich odbioru. Niejednokrotnie widziane są zaledwie przez kilka sekund, dlatego też w przypadku projektowania tego typu reklamy liczy się przede wszystkim ciekawy i zapadający w pamięci pomysł. Na szczęście pomysłów nam nie brakuje, a odnośnie technicznych umiejętności kreowania projektów przemawia nasze portfolikonkurencji, zapoznamy się z niesionym przekazem przyszłej reklamy, a następnie wykonamy projekt, który będzie optymalny pod każdym względem.
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij