ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

projekty logotypów

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem znaków firmowych. Zlecając nam opracowanie logotypu Klienci otrzymują gotowy produkt wraz z podstawową Księgą Znaku.

Księga Znaku

Opracowany logotyp zostaje szczegółowo opisany. Tworząc Księgę Znaku opisujemy jakich kolorów użyliśmy zwracając uwagę na różne przestrzenie kolorów (RGB, Pantone, CMYK), sugerujemy stosowanie "bezpiecznych pól ochronnych wokół znaku". Przygotowana przez naszą firmę Księga Znaku zawiera niezbędne informacje do późniejszego wykorzystania logotypu w przyszłych projektach.

Finalny projekt

Przygotowane przez nas logotypy oddajemy w formie gotowych do użycia plików w następujących wariantach kolorystycznych:
  • logotyp pełnokolorowy
  • logotyp monochromatyczny
  • logotyp jednokolorowy
  • logotyp w kontrze - wersja negatywowa
  • dopuszczalne tła, na których logotyp powinien być stosowany

Nowe czcionki

Jeśli masz juz gotową nazwę, stworzymy dla niej wizerunek, starannie dobierzemy krój pisma, a jeśli żaden z dostępnych nie odpowiada Ci, jesteśmy w stanie zaprojektować specjalnie dla Ciebie nową czcionkę.
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij