ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

Strona www Hotel Nowodworski

Strona www Hotel Nowodworski

Pod koniec roku 2012 zostało powierzone nam zadanie opracowania nowej strony internetowej dla Hotelu Nowodworskiego z Legnicy. 


Projekt strony miał być na tyle nowoczesny aby dobrze wpasował się obecnie panujące trendy projektowe. Jednocześnie powinien odzwierciedlać specyficzny wygląd Hotelu. Dodatkowo projekt miał współgrać z dotychczasowymi materiałami reklamowymi Klienta.


Przygotowując ten serwis internetowy postawiliśmy na czernie, szarości i kolor bordo. Takie zestawienie przypadło do gustu Klientowi bowiem pozwolił nam na zaadoptowanie gotowego projektu do postaci strony internetowej.

Projekty Ulotek
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij