ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

prezentacje multimedialne

Targi, pokazy, katalogi produktów. Wszystkie te formy promocji firmy wymagają przygotowania zapisanej na nośniku CD prezentacji multimedialnej. Oferujemy Państwu sprawdzone rozwiązania oparte o technologię Flash. Jest to potężne narzędzie, dzięki któremu można przygotować dowolną animację wzbogaconą o informacje tekstowe, czy też podkład muzyczny.

Kompleksowe podejście

Zgodnie z realizowaną polityką jakości przygotowanie prezentacji CD traktujemy kompleksowo. Wyznając te zasady tworzymy prezentację, projektujemy nadruki na nośniki, a także proponujemy przygotowanie wydruku okładki płyty. Dodatkowo na życzenie klienta możemy zająć się dokonaniem wyboru firmy zajmującej się tłoczeniem płyt, nadrukiem oraz wydrukiem etui.
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij