ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

polityka jakości

We wszelkich kontaktach z klientami staramy się ściśle realizować trzy podstawowe zasady:

Kompleksowe usługi

Jest to fundamentala zasada, dzięki której uwalniamy klienta od czasochłonnych rozmów z wszystkimi innymi instytucjami, które uczestniczą w procesie przygotowywania produtku. Dzięki temu nasi klienci otrzymują produkt zarówno, szybciej jak i taniej, nie marnując czasu i pieniędzy na kontakty z poszczególnymi podwykonawcami.

Perfekcyjny produkt.

Priorytetem naszej działalności jest zadowolenie Klientów, ale także profesjonalnie przygotowany produkt. Każdy rozpoczęty projekt poprzedzamy wnikliwymi analizami potrzeb i celów biznesowych Klienta, zachowań rynkowych docelowej grupy konsumentów, porównujemy pozycję rynkową Klienta z tym, co oferują jego konkurenci.

Analizując wszystkie te elementy skutecznie budujemy strategię marketingową dzięki której nasi Klienci stają się rozpoznawani, a ich oczekiwania zostają w pełni zrealizowane.

Długoterminowa współpraca.

W kontaktach z klientem preferujemy długoterminową współpracę. Dzięki takiemu podejściu wypracowaliśmy własny język rozmowy z Klientem, nie musimy poznawać go zyskując w ten sposób cenny czas. Czas, dzięki któremu można wyprzedzić działania konkurentów.

Długoterminowa współpraca nie oznacza jednak, iż jesteśmy zamknięci na nawiązywanie nowych kontaktów handlowych. Wręcz przeciwnie, z wielką chęcią spotkamy się z Państwem gdzie odpowiemy na wszystkie pytania, jak również doradzimy w kwestiach dotyczących strategii reklamowych.
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij