ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

profil działalności

PIXELON to agencja reklamowa, która dzięki zaangażowaniu, pasji, doświadczeniu oraz posiadanych umiejętnościach tworzy najwyższej jakości projekty na potrzeby reklamy. Najczęściej zajmujemy się tworzeniem stron internetowych oraz wszelkich innych form użytecznej reklamy "produkowanej" na potrzeby Internetu.

Prosimy jednak, aby nas nie szufladkować! Jesteśmy bowiem w stanie przygotować niemalże każdy projekt reklamowy, zarówno z dziedziny poligrafi reklamowej, jak i zewnętrznej reklamy wielkoformatowej.

A jeśli nasi klienci zaczynają przygodę z kreowaniem wizerunku swojej firmy z przyjemnościa zajmiemy się opracowaniem logotypu, wizytówek, zaprojektujemy papier firmowy, a wszystko to skrzętnie umieścimy w księdze identyfikacji wizualnej.

Podsumowując, nasza firma zajmuje się:

  • tworzeniem stron www
  • projektowaniem folderów, ulotek, plakatów
  • poligrafią
  • projektowaniem na potrzeby reklamy wielkoformatowej
  • budowaniem marek naszych klientów poprzez projektowanie logotypów
  • opracowywaniem kampanii reklamowych
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij