ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

nasza oferta

Pixelon Agencja Reklamowa specjalizuje się w doradztwie oraz przygotowywaniu skutecznych strategii reklamowych.

Marketing interaktywny

Jako specjaliści w zakresie marketingu internetowego jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie cele biznesowe naszych klientów. Zlecone nam zadania realizujemy wykorzystując pełen potencjał najnowszych technologii oraz zdobytego doświadczenia zawodowego. Realizując założenia stosowanej polityki jakości prezentujemy jako nieliczni kompleksowe podejście, sprawiając tym samym aby nasi Klienci nie musieli i nie chcieli szukać innych dostawców w zakresie wykorzystania najnowszych technologii.

ATL - reklama w mediach

Promując poczynania naszych Klientów świadczymy usługi związane z przygotowywaniem rekalmy prasowej. Aby usprawnić proces doboru odpowiednich tytułów prasowych zajmujemy się organizacją całęgo cyklu publikacji przygotowanego materiału. Doradzamy również podczas targetowania przygotowanych projektów, bowiem właściwy dobór odpowiedniej grupy docelowej reklamy stanowi o jej sukcesie w mediach.

BTL - foldery, ulotki, plakaty...

Dysponujemy także profesjonalnym studiem poligraficznym. Dzięki zdobytemu doświadczeniu przygotujemy każdy projekt graficzny. W tym przypadku uwidacznia się stosowana przez nas polityki jakości. Dbając o pełen komfort i kompleksowośc usług organizujemy cały proces przygotowania materiałów poligraficznych. Dzięki takiemu podejściu klient otrzymuje gotowy produkt.

CI - systemy identyfikacji wizualnej

Bądź rozpoznawany! Jest to jedno z podstawowych haseł głoszonych przy poruszaniu tematu identyfikacji wizualnej. Dzięki wiedzy i umiejętnością skutecznie przygotowujemy logotypy, papiery firmowe, wizytówki i inne elementy znacząco wpływające na wizerunek firmy. Ostatnim elementem związanym z CI jest opracowanie księgi, dzięki której starannie przygotowany wizerunek będzie ujednolicony, a zasady określające użycie poszczególnych jego elementów jasno uzasadnione.
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij