MENU
DUO MED PLUS

Jedna z najlepiej wyposażonych poradni w Legnicy. Wysokie kwalifikacje personelu oraz kontakt z ośrodkami referencyjnymi oferującymi naszym Pacjentom adekwatną pomoc, nowoczesną diagnostykę i bezpieczeństwo.

slider_03

Nowocześnie wyposażona poradnia, wykwalifikowany i doświadczony personel, krótkie terminy oczekiwania na wizytę zapewniają naszym Pacjentom właściwą diagnostykę i leczenie.

slider_02

Pracujemy każdego dnia
w służbie Twojemu zdrowiu

slider_01

SZCZEPIENIA

Zapraszamy do punktu szczepień w Duo Med Plus.
Szczepienie przeciw grypie jest podstawowym sposobem zapobiegania zachorowaniom na grypę oraz zmniejszenie ryzyka wystąpienia powikłań poinfekcyjnych. W przypadku ciężkiego przebiegu grypy możliwymi powikłaniami są zapalenie mięśnia serca, zapalenie płuc, zapalenie mózgu i opon mózgowo-rdzeniowych, zapalenie nerek, powikłane zapalenie górnych dróg oddechowych.

Wskazania do szczepienia przeciw grypie
W przypadku braku przeciwwskazań, szczepieniu na grypę mogą poddać się praktycznie wszyscy. W szczególności jednak szczepienie na grypę zalecane jest osobom:

Jaka szczepionka przeciw grypie?
Istnieje kilka rodzajów szczepionek przeciw grypie. W Duo Med Plus szczepienie przeciw grypie wykonujemy sprawdzoną szczepionką Influvac. W każdym sezonie używane są nowe serie szczepionek.
Szczepienia rozpoczynamy w pierwszym tygodniu września każdego roku.
Szczepimy pacjentów indywidualnych oraz zakłady pracy.
Kontakt w sprawie szczepień wyjazdowych w zakładach pracy: duomedpoz@duomed.net.pl