MENU
DUO MED PLUS

Jedna z najlepiej wyposażonych poradni w Legnicy. Wysokie kwalifikacje personelu oraz kontakt z ośrodkami referencyjnymi oferującymi naszym Pacjentom adekwatną pomoc, nowoczesną diagnostykę i bezpieczeństwo.

slider_03

Nowocześnie wyposażona poradnia, wykwalifikowany i doświadczony personel, krótkie terminy oczekiwania na wizytę zapewniają naszym Pacjentom właściwą diagnostykę i leczenie.

slider_02

Pracujemy każdego dnia
w służbie Twojemu zdrowiu

slider_01

SKLEROTERAPIA

Skleroterapia to małoinwazyjna, zabiegowa, lecz nieoperacyjna metoda leczenia żylaków i poszerzonych naczynek polegająca na wstrzyknięciu do chorej żyły środka farmakologicznego, który powoduje obkurczenie i zarośnięcie uszkodzonego naczynia. Lek podawany jest do żyły pod kontrolą USG lub diafanoskopu (specjalnej lampy), przez co możliwa jest ocena niewidocznych gołym okiem ważnych naczyń oraz precyzyjne zastosowanie leku. Skleroterapia jest procedurą ambulatoryjną co oznacza, że po zabiegu Pacjent wraca do domu, a przez kilka tygodni po zabiegu stosuje wspomagające zamykanie żył pończochy uciskowe (I/II klasa ucisku), które można nabyć w sklepie z zaopatrzeniem medycznym. Po zabiegu zaleca się unikać opalania, gorących kąpieli czy sauny, a także zaleca się stosowanie leków wzmacniających drobne żyły.

Szczegółowe informacje oraz koszt zabiegu ustalane po konsultacji z lekarzem chirurgiem.