ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

corporate identity

Nieodzownym elementem każdego przedsiębiorstwa jest jego wizerunek. My twierdzimy, iż wizerunek jest najważniejszy. To jak postrzegają przedsiębiorstwo kontrahenci jest jest kluczem do sukcesu.

Bardzo ważne jest kompleksowe opracowanie wszystkich materiałów, które swoim wizerunkiem jednoznacznie będą przywodziły na myśl firmę oraz jej podstawowe walory. Wym właśnie jest wizerunek przedsiębiorstwa.

wizytówki

Podstawowy materiał promocyjny. To właśnie dzięki nim można budować pozytywne relacje z kontrahentami. Oferujemy Państwu bardzo szeroką gamę wizytówek. Począwszy od postawowych drukowanych na papierze kredowanym, poprzez te pokryte folią błyszczącą lub matową, kończąc na tych najbardziej elitarnych - tłoczonych.

papier firmowy

Wszelka korespondencja wychodząca z firmy powinna jednoznacznie identyfikować przedsiębiorstwo. W ramach świadczonych usług oferujemy również przygotowanie profesjonalnego projektu papieru firmowego.

teczki firmowe

Kolejnym niezwykle istotnym elementem który korzystnie wpływa na wizerunek firmy są teczki firmowe. Mogą być pokryte folią matową, wówczas zyskują dostojny i ponadczasowy charakter. Pokryte folią błyszczącą sprawiają wrażenie nowoczesnych.
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij