ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

aktualności

Własny sklep internetowy
Kolejna konkluzja dotycząca częstotliwości zapytań. Nie chodzi tu o projektowanie stron internetowych, takich zwykłych, zwyczajnych. Bardziej pytacie Państwo o to, jaka jest wycena sklepu internetowego.
Projektowanie stron www - gdzie projekt loga?
Do oddania 30 logotypów w promocyjnej cenie. Projekt logotypu w cenie 300zł. Nie pozwól aby Twoja nowoczesna strona internetowa sygnowana była słabym logotypem. Zmieńmy to!
Nowe Strony Internetowe
Nowy rok - nowe postanowienia! Już z końcem 2014 roku większość tworzonych stron www opierała się o system WordPress. Nowe zapewnienie dla Klientów - nie zmieni się to!
Kartka Świąteczna
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Partnerom, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu.
Sklep internetowy
Coraz częściej trafiają do mnie zapytania związane z opracowaniem sklepu internetowego. Czasami pytacie Państwo o proste, nieskomplikowane mechanizmy. Czasami jednak oczekujecie systemu bardziej rozbudowanego.

Opracowany został zatem mechanizm sklepu uniwersalnego. Nowy system umożliwia tworzenie dowolnej liczby grup towarowych, co ciekawe, w dowolnej liczbie zagnieżdżonych zakładek.
Mobilne strony internetowe
Ostatnimi laty sprzedaż urządzeń mobilnych wzrosła w zatrważającym tempie. Jeszcze kilka lat temu nikt nie zastanawiał się jak wygląda strona internetowa na małym ekranie telefonu.

Dziś powinniśmy o to zadbać. Wszyscy specjaliści zgodnie twierdzą, iż rok 2013 będzie rokiem pod znakiem Mobile. Warto pomyśleć o tym, aby strona internetowa była również użyteczna i dla tej części użytkowników.
Firmowy rebus z rabatem
Idąc z duchem czasu przygotowaliśmy niewielki rebus. Wszystkie osoby, których dotyczy odpowiedź otrzymają w dniu dzisiejszym 25% rabatu na wszystkie usługi projektowe, które proponujemy w ramach naszej oferty.

W okolicach godziny 13 zmodyfikujemy obrazek zamieszczony obok umieszczając odpowiedź w postaci QR kodu. Wówczas zmniejszymy też rabat do 15%.

Odpowiedzi prosimy pisać na naszym firmowym profilu Facebook'owym lub też na naszą skrzynkę pocztową.
Zapraszamy do newsletter'a.
Trochę się dzieje na naszej stronie internetowej. Postanowiliśmy nieco ją urozmaicić dodając kilka nowych opcji. Jednak główną ze zmian jest nowy, autorski moduł umożliwiający rozsyłanie newsletter'a.

Naturalnie system wysyła wiadomości osobom, które dokonały poprawnej
weryfikacji podanego adresu e-mail.

Ponadto zachęcamy do odwiedzenia naszego firmowego bloga. Znajdziecie w nim informacje z branży reklamowej oraz nasze niekomercyjne projekty.

Podsumowując uparcie zachęcamy do podania swojego adresu e-mail. Zapewne w przyszłości pojawią się dodatkowe gratyfikacje dla osób, które regularne otrzymują od nas wiadomości.
Nasz prasowy debiut.
Już 4 lutego ukaże się nasz pierwszy artykuł poświęcony kreowaniu marki. Adresatami owego tekstu będą wszyscy przedsiębiorcy, którzy wykażą chęć przemyślenia swojej polityki marketingowej.

W tekście opisane będą podstawowe zasady, którymi powinien kierować się przedsiębiorca chcący powołać do życia świadomość jego marki.

Z tej okazji oferujemy także możliwość uzyskania 15% rabatu na wszystkie nasze usługi projektowe.
Blog uruchomiony
Z przyjemnością możemy oznajmić, iż dobiegła do końca część prac związanych z uruchomieniem naszego firmowego bloga.

Będziemy w nim prezentować wszystkie te informacje, która mają bezpośredni związek z firmą lub samą branżą, a jednak nie będą na tyle dopasowane aby znaleźć się na łamach naszej firmowej strony.

Oczywiście zapraszamy do częstych wizyt.
Dobrego Nowego Roku
Z okazji Nowego Roku oraz zbliżającego się okresu zabaw karnawałowych przygotowaliśmy specjalnie na użytek naszych Klientów zestaw zdjęć.

Wszystkie one są naszego autorstwa i dzielnie będą służyć wszystkim zainteresowanym. Zatem! Jeśli macie Państwo pomysły na wykorzystanie fotografi piszcie śmiało - udostępnimy i przygotujemy wyszukane projekty. Specjalnie dla was.

Tymczasem wszystkim naszym kontrahentom życzymy szampańskiej zabawy i udanego Nowego Roku.
Wesołych Świąt
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego narodzenia życzymy wszystkim naszym Klientom i przyjaciołom wszystkiego co najlepsze oraz spełnienia marzeń.

Jednocześnie pragniemy życzyć, aby nadchodzący Nowy Rok okazał się tym najbardziej zyskownym. Dodatkowo pragniemy aby Polska była coraz zieleńszą wyspą na mapie Europy.
Poprosimy o dalszą część...
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dokończenia obrazka. W naszych głowach narodził się niebagatelny pomysł na ową pozostałą część. Zobaczymy co Wy na to.

Ciekawi większej ilości szczegółów. Zapraszamy!
Na jakim etapie jest Twój produkt.
Pragnąc przekazać naszym Klientom nieco informacji na temat tego, jak rynek potrafi się zachować w konfrontacji z wprowadzonym na niego produktem przygotowaliśmy krótką infografikę przedstawiającą cztery fazy życia produktu.

Podpowiadamy jakiego rodzaju reklama będzie skuteczna w danym momencie istnienia produktu lub usługi.
Zdobądź pakiet 500 szt. wizytówek.
Począwszy od 1 października aż do końca marca 2013 oferujemy wszystkim naszym Klientom możliwość otrzymania pakietu 500szt. wizytówek.

Za darmo!
Wystarczy, że w okresie trwania akcji wykonamy dla Was projekt serwisu internetowego lub dowolny o wartości 1000zł netto, Wy zaś polubicie nasz profil na Facebook'u. W podziękowaniu przygotujemy kolejny projekt, a nawet zrealizujemy go w 100% oddając do rąk własnych komplet 500szt. wizytówek.
Poniedziałkowy zapał do pracy.
Poniedziałek rano - większość pracowników czuje się "wymiętolona". Dlaczego?! Ciężko określić. My zaś stawiamy na zapał i możliwość kreatywnego podejścia do poniedziałku.

W związku z powyższym przygotowaliśmy krótką infografikę na temat tego jak większość ludzi podchodzi do poniedziałkowej pracy.
Cykle współpracy Klient - Agencja Reklamowa
Prezentujemy krótką infografikę, która prezentuja kilka odmiennych metod współpracy Klienta i Agencji Reklamowej.

Każdy z cykli posiada indywidualne cechy dzięki którym jest odpowiedni dla danego etapu kontaktów i tworzenia relacji.

W którym momencie znajdujesz się Ty i jaką obierzesz drogę? Zależy to tylko od Ciebie i Twojego zadowolenia ze współpracy z Agencją Reklamową.
Facebook wciąż w grze!
CEO Facebook'a wykazał się zaradnością i szybkim działaniem. Już wczoraj w jednym z wywiadów sprawił, iż zarówno my, jak i całe masy specjalistów od marketingu, czy też internetowych wizjonerów, musimy odwołać wcześniejsze spekulacje, co by Facebook miał się źle i zmierzał ku upadkowi.

Otóż Mark Zuckerberg poinformował swoich słuchaczy, iż postanawiają delikatnie zmienić politykę firmy. Zdecydowanym krokiem chcą zwiększyć dostępność Facebook'a na urządzenia mobilne.
Koniec Facebook'a
Coraz więcej osób przepowiada zapaść, jaka grozi Facebook'owi. Coś jest zaiste na rzeczy.

Ostatnio wyczytany cytat: "Facebook jest jak wielki hipermarket, w którym wszystko jest, ale z którego chce się jak najszybciej wyjść."
Ofensywa Social Media
Z nieukrywaną przyjemnością komunikujemy, iż rozpoczynamy nową ofensywę. Tym razem za cel wzięliśmy media społecznościowe, czyli to czego w sieci najwięcej.

Już dziś zapraszamy na nasze konto na Facebook'u. A jeśli kogoś zmęczył lub przytłoczył ogrom Facebook'a zapraszamy do subtelnego Twitter'a.
Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij