ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU
Facebook wciąż w grze!

Facebook wciąż w grze!

CEO Facebook'a wykazał się zaradnością i szybkim działaniem. Już wczoraj w jednym z wywiadów sprawił, iż zarówno my, jak i całe masy specjalistów od marketingu, czy też internetowych wizjonerów, musimy odwołać wcześniejsze spekulacje, co by Facebook miał się źle i zmierzał ku upadkowi.

Otóż Mark Zuckerberg poinformował swoich słuchaczy, iż postanawiają delikatnie zmienić politykę firmy. Zdecydowanym krokiem chcą zwiększyć dostępność Facebook'a na urządzenia mobilne.

Zarządzający FB jakiś czas temu zauważyli, iż przychody z reklam publikowanych na urządzeniach mobilnych są znikome. To skłoniło ich do przebudowania aplikacji, dzięki czemu nastąpi wzrost dochodów oraz polepszy się nawigowanie po aplikacji.

Mark Zuckerberg oświadczył, iż popełniono błąd pchając seris w stronę HTML 5, przez co firma straciła dwa lata, które z powodzeniem mogłaby wykorzystać na rozwój technologii mobilnych.Ciekawostką jest również fakt, iż nie pojawi się na rynku telefon firmowany FB. Mark Zuckerberg oświadczył w charakterystyczny sobie sposób, iż taki telefon zakupiło by kilka milionów użytkowników, podczas gdy oni celują w znacznie szerszy target.

Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij