ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU
Własny sklep internetowy

Własny sklep internetowy

Kolejna konkluzja dotycząca częstotliwości zapytań. Nie chodzi tu o projektowanie stron internetowych, takich zwykłych, zwyczajnych. Bardziej pytacie Państwo o to, jaka jest wycena sklepu internetowego, ciekawią wasz szczegóły proponowanych rozwiązań.


Otóż realizowane sklepy internetowe to wchwili obecnej systemy działajce w oparciu o mechanizm Presta Shop. 


Jest to jeden z najbardziej uniwarsalnych i intuicyjnych systemów sklepu internetowego. Dostępnych mamy krocie gotowych tematów, a liczba modułów, dzięki którym możemy wzbogacić sposób działania sklepu jest niemal nieograniczona. 


Jeśli więce chcecie Państwo uruchomić swój własny sklep internetowy zapraszam do kontaktu. 

Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij