ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

Warning: opendir(news/2/sml) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /public_html/pixelon.pl/aktualny_serwis_www/pages/aktualnosc.php on line 11

Warning: readdir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /public_html/pixelon.pl/aktualny_serwis_www/pages/aktualnosc.php on line 12

Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /public_html/pixelon.pl/aktualny_serwis_www/pages/aktualnosc.php on line 17

Koniec Facebook'a

Coraz więcej osób przepowiada zapaść, jaka grozi Facebook'owi. Coś jest zaiste na rzeczy.

Ostatnio wyczytany cytat: "Facebook jest jak wielki hipermarket, w którym wszystko jest, ale z którego chce się jak najszybciej wyjść."

Czy pora wrócić do tradycyjnych form marketingu i kształtowania marek. Naszym zdaniem nie. Otóż media społecznościowe lub wyjątkowo modne social media na stałe zagościły w komputerach odbiorców. Warto zauważyć, że nie bez przyczyny napisałem social media, nie zaś Facebook. Ano Facebook nie jest jedyną platformą która odpowiada za kreowanie marki, czy też osobowości internetowej.
Na czym polega problem Facebooka, otóż jego autorowi nie udało się na stałe utrzymać wizerunku "firmy garażowej", a ponadto nie dostosował się on do obecnie panujących trendów. Otóż szybkimi krokami nadeszła era aplikacji internetowych, nie zaś rozwiązać strikte przeglądarkowych. Ponadto Facebook nie dostosował swojego interface'u do urządzeń mobilnych, które zdobyły wśród użytkowników olbrzymie uznanie.


 


Facebook - co zamiast?


Na szczęście rynek szybko reaguje. Kształtują się zupełnie nowe serwisy takie jak Instagram.com, czy też wracają do łast poczciwi weterani social media. Mam tu na myśli Tweeter'a, który powoli zaczyna bić rekordy popularności.

Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij