ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU
Projektowanie stron www - gdzie projekt loga?

Projektowanie stron www - gdzie projekt loga?

Logotyp firmowy to jeden z najważniejszych elementów wizerunku firmy. To właśnie znak firmowy, logo, jest pierwszym elementem, z którym styka się Państwa Klient. Dlatego warto zadbać aby logotyp był drobiazgowo przemyślanym elementem. 


Nie pozwól, aby Twoja firma na pierwszej linii kontaku z Klientem "podpisywała" się słabym logotypem. 


Dziś do rozdania mam 30 logotypów. Proponuję Ci opracowanie nowego logotypu w cenie 300zł netto. Jeśli zaś Twój obecny znak firmowy jest na tyle długo na rynku, że nie chcesz ryzykować jego zmiany. Słusznie! Zastanów się jednak nad delikatnym unowocześnieniem jego wizerunku.

Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij