ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU
Sklep internetowy

Sklep internetowy

Coraz częściej trafiają do mnie zapytania związane z opracowaniem sklepu internetowego. Czasami pytacie Państwo o proste, nieskomplikowane mechanizmy. Czasami jednak oczekujecie systemu bardziej rozbudowanego.


Opracowany został zatem mechanizm sklepu uniwersalnego. Nowy system umożliwia tworzenie dowolnej liczby grup towarowych, co ciekawe, w dowolnej liczbie zagnieżdżonych zakładek.


Do realizacji systemu wykorzystany został, znany w algorytmach, mechanizm struktury drzewa. Jak to w drzewach bywa, jest główny pień od którego rozchodzą się gałęzie - w dowolnej liczbie, od kolejnych gałęzi odchodzić mogą kolejne i kolejne i tak w nieskończoność. Na każdej z tych gałęzi mogą roznąć liście, czyli konkretne produkty. A wszytko to przeglądane rekurencyjnie, co znacznie przyśpiesza przeglądanie wszystkich kategorii.


Jeśli jesteście państwo zainteresowani podglądem sklepu oraz macie ochotę sprawdzić jak prosto to działa prosimy o kontakt. Otrzymacie dostęp do wersji demo nowego sklepu internetowego.

Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij