ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU
Zapraszamy do newsletter'a.

Zapraszamy do newsletter'a.

Trochę się dzieje na naszej stronie internetowej. Postanowiliśmy nieco ją urozmaicić dodając kilka nowych opcji. Jednak główną ze zmian jest nowy, autorski moduł umożliwiający rozsyłanie newsletter'a.


Naturalnie system wysyła wiadomości osobom, które dokonały poprawnej weryfikacji podanego adresu e-mail. Dlatego i w tym miejscu zachęcamy do podania swojego adresu e-mail. Zapewne w przyszłości pojawią się jakieś gratyfikacje, które zachęca jeszcze bardziej.


Oczywiście wasze adresy e-mail są możliwe do usunięcia z naszej listy dystrybucyjnej. Nasza strona internetowa w żaden sposób nie będzie wysyłać spamu. Informować zamierzamy jedynie o najnowszych promocja i super ważnych wydarzeniach, które miały miejsce u nas w firmie.

Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij