ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU
Nasz prasowy debiut.

Nasz prasowy debiut.

Już 4 lutego ukaże się nasz pierwszy artykuł poświęcony kreowaniu marki. Adresatami owego tekstu będą wszyscy przedsiębiorcy, którzy wykażą chęć przemyślenia swojej polityki marketingowej.


W tekście opisane będą podstawowe zasady, którymi powinien kierować się przedsiębiorca chcący powołać do życia świadomość jego marki.


Z okazji wspomnianej publikacji proponujemy naszym Klientom możliwość uzyskania 15% rabatu. Aby ów rabat uzyskać prosimy powołać się na słowa: artykuł lca przy składaniu zamówienia.


Czas trwania promocji jest uzależniony od czasu publikacji artykułu.

Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij