ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU
Dobrego Nowego Roku

Dobrego Nowego Roku

Z okazji Nowego Roku oraz zbliżającego się okresu zabaw karnawałowych przygotowaliśmy specjalnie na użytek naszych Klientów zestaw zdjęć.


Wszystkie one są naszego autorstwa i dzielnie będą służyć wszystkim zainteresowanym. Zatem! Jeśli macie Państwo pomysły na wykorzystanie fotografi piszcie śmiało - udostępnimy i przygotujemy wyszukane projekty. Specjalnie dla was.


Tymczasem wszystkim naszym kontrahentom życzymy szampańskiej zabawy i udanego Nowego Roku.


Napiszę więcej. Każdy z naszych Klientów, który polubi nasz profil na Facebooku (www.facebook.com/pixelonpl) otrzyma dostęp do wszystkich tych zdjęć - bezpłatnie! Zapraszamy zatem i polecamy. 

Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij