ZAMÓW NASZ NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

(re)Public of Ads
kreujemy marki
FACEBOOK TWITTER GOOGLE+
PIXELON
MENU

Warning: opendir(news/1/sml) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /public_html/pixelon.pl/aktualny_serwis_www/pages/aktualnosc.php on line 11

Warning: readdir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /public_html/pixelon.pl/aktualny_serwis_www/pages/aktualnosc.php on line 12

Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /public_html/pixelon.pl/aktualny_serwis_www/pages/aktualnosc.php on line 17

Ofensywa Social Media

Z nieukrywaną przyjemnością komunikujemy, iż rozpoczynamy nową ofensywę. Tym razem za cel wzięliśmy media społecznościowe, czyli to czego w sieci najwięcej.

Już dziś zapraszamy na nasze konto na Facebook'u. A jeśli kogoś zmęczył lub przytłoczył ogrom Facebook'a zapraszamy do subtelnego Twitter'a.

Pixelon Blog

Nasz Blog

Jeśli jesteś ciekawy tego co mamy do powiedzienia "po godzinach" lub też chiałbyś przeczytać o ciekawostkach dotyczących marketingu, reklamy, czy mediów społecznościowych zapraszamy na łamy naszego firmowego bloga.

Opisujemy w nim nasze niekomercyjne projekty, o których próżno szukać na firmowej stronie internetowej. Publikujemy tam komentarze na temat tego co dzieje się w branży reklamy i marketingu.

Firmowy blog jest miejscem nie koniecznie w 100% poważnym, w którym możecie Państwo poznać firmę od przysłowiowej kuchni. W naszym przypadku łatwo odkryć nasz marketingowy potencjał. Prezentujemy tam bowiem projekty, które nie do końca mają charakter zarobkowy, są raczej traktowane jako kreatywne początki przyszłych przedsięwzięć, są tam też nasze firmowe formy reklamy. Tak tak, my jako agencja reklamowa również musimy zadbać o reklamę.

Tak czy inaczej, zapraszamy serdecznie już teraz.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij